Arbenita pozon me të brendshme nga dhoma e gjumit

1 muaj më parë

Arbenita pozon me të brendshme nga dhoma e gjumit

Modelja gjithmonë gjen diçka të ‘rrëmbej’ vëmendjen e mediave.

Arbenita Ismajli ka qenë mjaft e pranishme në artikujt e mediave rozë muajt e fundit, kjo për shkak imazheve atraktive të saj, dhe skandalit të fundit, shkruan lajmi.net.

Modelja, tash kapublikuar një seri fotografish nga dhoma e gjumit ku është shfaqur vetëm në të brendshme, dhe gjithë vëmendjen merr gjoksi i saj.

Ndryshe, lidhja e saj me Feron përkundër spekulimeve të shumta është duke shkuar si është më së miri.

View this post on Instagram

@ohpolly 📸

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on