Arbenita poston video bombastike

6 muaj më parë

Arbenita poston video bombastike

Fero dhe Arbenita janë çifti më i përfolur në botën e shoubizit shqiptar dhe gjithmonë tentojnë të marrin vëmendjen e publikut dhe të mediave me tallje të kohë pas kohëshme kinse janë ndarë.

Modelja në fjalë nuk i lë të ‘qetë’ adhuruesit e saj me postimet bombastike të linjave të saj të përkryera.

Përderisa Fero sot lajmëroi largimin e tij nga “On Records”, ne nuk kemi parë ende ndonjë reagim nga ana e Arbenitës, gjithashtu ajo çka ka rënë në sy është që me të vërtetë ajo nuk qan ‘hallet’ e Feros pasi që para pak minutave ajo ka postuar një video, ku shihet duke e fokusuar trupin e saj.

View this post on Instagram

Slow-wow ☀️

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on