Angela Martini filmon trupin nga afër, “ndez” rrjetin me gjoksin bombastik

4 muaj më parë

Angela Martini filmon trupin nga afër, “ndez” rrjetin me gjoksin bombastik

Angela Martini ka disa ditë prej kurë ka filluar pushimet, duke vizituar kështu destinacione të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Pas Bodrumit, ajo dhe bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu udhëtuan për në Mykonos, ku po shijojnë pa fund pushimet.

Në rrjete sociale, modelja ka publikuar vazhdimisht imazhe të reja, në të cilat shfaqet me rroba banjo.

Njësoj ka vepruar edhe së fundi me disa imazhe, të cilat i postoi në Instagramin e saj, e ku në fokus ishte gjoksi i saj.