Anëtarja e re e PDK-së nuk ndalet, pozon para pasqyrës

9 muaj më parë

Anëtarja e re e PDK-së nuk ndalet, pozon para pasqyrës

Aktorja shqiptare Arta Nitaj është mjaft e dashur për publikun, falë famës që mori me rolin e ‘Xhesikës’ tek seriali ‘O sa mirë’.

Përpos si aktore, ajo ndiqet shumë edhe nëpër rrjetet sociale në secilën paraqitje që bën.

Kjo falë bukurisë dhe formave trupore që aktorja gëzon.

Ajo së fundmi edhe njëherë ka shfaqur bukurinë dhe linjat trupore në formën më të mirë. /Indeksonline