Andrea Bocelli rrëzohet nga kali, përcillet për në spital me helikopter

4 vite më parë

Andrea Bocelli rrëzohet nga kali, përcillet për në spital me helikopter

Tenori 58 vjeçar është lënduar rëndë pasi është rrezuar nga kali gjatë një kalërimi të tij në Pisa.

Andrea Bocelli është dërguar me helikopter në spital pasi që është rrëzuar nga kali në mëngjesin e sotëm.

TMZ raporton që tenori italian ishte duke kalëruar në Pisa kur ndodhi aksidenti.

Detalet e incidentit ende nuk janë të njohura por besohet se ai është dërguar me urgjencë në spital pas rrëzimit me anë të një helikopteri.

58 vjeçari, është hyrë në adresën e tij në Tëitter për ti siguruar fansat se është mirë më shëndet pasi u dha lajmi për të.

“Miqtë e mijë të dashur, dua t’ju sigurie dhe të ju tregojë që ndihem mirë; Ishte vetëm një rrëzim trivial nga kali. Ju përqafoi. – Andrea”, ka shkruar ai në rrjetet sociale.

Edhe fansat i kanë uruar atij shërim të shpejt me komente të ndryshme në rrjetet sociale. /Express

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/andrea-bocelli-rrezohet-nga-kali-percillet-per-ne-spital-me-helikopter-foto-434598/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright