Ana Kabashi publikon këngën e re “11/11”

3 javë më parë

Ana Kabashi publikon këngën e re “11/11”

Këngëtarja Ana Kabashi ka prezantuar së fundmi për publikun projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga e saj e re titullohet “11/11” dhe është vizualizuar edhe me klip.

Për muzikën është kujdesur producenti Rrzon, gjersa për vargjet e tekstit rap-artisti Elinel.

Foto: Ana Kabashi/YouTube

Ashtu siç edhe shquhet për paraqitjet e saj atraktive dhe provokuese, e tillë Ana erdhi edhe në klipin e ri.

Ana vizuale e projektit muzikor i është besuar produksionit Kotorri.

Përndryshe, këngëtarja Kabashi vazhdon të jetë shumë aktive në muzikë me projekte të cilat priten mirë nga publiku. /Telegrafi/