Amerikanët kërcejnë në dasmë me këngën e Florit dhe Ledrit (Video)

3 vite më parë

Amerikanët kërcejnë në dasmë me këngën e Florit dhe Ledrit (Video)

Kënga “Beautiful”, e realizuar nga dy artistë të njohur siç janë reperi Ledri Vula e Flori Mumajesi është një ndër këngët më të pëlqyera nga fansat e tyre.

Por kjo këngë nuk po pëlqehet vetëm nga shqiptarët.

Një çift amerikan në dasmën e tyre shihen duke hyrë në sallë e teksa vallëzojnë me këtë këngë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Flori i cili ka shpërndarë këtë video në llogarinë e tij në Instagram.

@ledrivula i ka do levizje te mira ky lali 🕺🏻🤙😂😂😂 QUHET.

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on