Aktorja e njohur kosovare bëhet nënë për herë të parë

3 vite më parë

Aktorja e njohur kosovare bëhet nënë për herë të parë

Albulena dhe Iliri kanë një gëzim në familjen e tyre.

Aktorja e njohur, Albulena Kryeziu dhe bashkëshorti i saj, Ilir Bokshi dje kanë marrë epitetin prindër dhe martesa e tyre është bekuar me ardhjen në jetë të djalit të cilin e kanë pagëzuar ne emrin Don.

Lajmin e ka bërë të ditur aktorja përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram. “Don Bokshi 25 dhjetor 2017. Është koha më e mrekullueshme e vitit”- ka shkruar ajo sipër fotos. Urime të shumta ka pranuar ajo nga fansat, miqtë dhe familjarët e saj.