Afërdita përlotet nga një befasi që i erdhi në Amerikë

12 muaj më parë

Afërdita përlotet nga një befasi që i erdhi në Amerikë

Njëra ndër modelet më të njohura shqiptare padyshim se është edhe Afërdita Dreshaj, e cila ka qenë gjithmonë e përfolur për jetën personale dhe lidhjet e dashurisë.

Kohëve të fundit, ajo po qëndron në Amerikë nga ku edhe po poston foto e video të ndryshme në rrjetet sociale, shkruan rtv21.tv Përmes postimeve të fundit ajo ka zbuluar dhuratën e saj për Krishtilndje, nga e cila tha se edhe qau.

Ishte pikërisht vizita e motrës së saj ajo e cila e emocionoi modelen. “Oh Zot. Dashuria ime më befasoi me Jehona Dreshaj, unë ende po qaj. Oh Zot çfarë befasie”, ka shkruar Afërdita në disa nga imazhet e publikuara.