Adrola shfaq linjat super-seksi në bikini

1 muaj më parë

Adrola shfaq linjat super-seksi në bikini

Adrola Dushi këto ditë ka ndarë fotografi, në të cilat shfaqet duke u relaksuar në një ambient plot gjelbërim.

Ajo nuk i ka harruar imazhet joshëse në bikini, e një të tillë e postoi së fundi në Instagram dhe merr gjithë vëmendjen.

Bukuroshja kishte veshur rroba-banje me ngjyrë blu, ndërsa tregoi fizikun e përsosur dhe dëshmoi se është ndër femrat më të bukura shqiptare.

Adrola Dushi së fundi ka bashkëpunuar me brendin e njohur të grimit “MAC Cosmetics”, ku reklamoi produktet e reja të tyre, shkruan lajmi.net.

Adrola komentohet kohë pas kohe për statusin e saj, por ende nuk është deklaruar publikisht se a ështv dikush në jetën e saj.