Adrola Dushi pozon gjysmë e zhveshur

2 muaj më parë

Adrola Dushi pozon gjysmë e zhveshur

Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura shqiptare dhe kjo s’ka nevojë për diskutime.

Ajo është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku jeton familjarët e saj dhe ku ajo vet ka vazhduar karrierën në modeling.

Mirëpo, një foto si e sotmja nuk ishte publikuar më parë nga Adrola. Modelja ka pozuar “topless”, teksa flokët e gjatë kaçurrela i ka lëshuar para. Në postimin e saj, nuk kanë munguar komentet e ndjekësve, të cilët e kan komplimentuar për look-un.

Kjo është një ndër fotot më të komentuara të Adrola Dushit duke marrë mbi 30 mijë like dhe rreth 200 komente.