Adelina rrëmben vëmendjen me imazhet e fundit

1 muaj më parë

Adelina rrëmben vëmendjen me imazhet e fundit

Adelina Ismaili, këngëtarja e njohur shqiptare, është gjithmonë shumë e komentuar për paraqitjen e saj.

Së fundmi, ajo po merret me moderim, si drejtuese e një emisioni të quajtur “Tetê-à-Tetê”.

Këngetarja është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes të cilave shpeshherë ndan me fansat video dhe fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme.

Adelina ka pozuar e veshur në ngjyrë kafe me një palë doreza të po së njëjtës ngjyre, ndërsa dukej mjaft atraktive.

Shumica e ndjekësve të saj e kanë komplimentuar bukuroshen për pamjen e saj nëpërmjet komenteve të shumta.