Adelina publikon një ‘selfie’ me djalin

3 vite më parë

Adelina publikon një ‘selfie’ me djalin

Shikoni sa shumë është rritur djali i saj Këngëtarja e mirënjohur Adelina Ismaili duket se po e shijon jetën pranë bashkëshortit dhe djalit të saj.

Së fundmi bashkëshorti i Adelinës, Vali e ka publikuar një selfie të bukur të gruas dhe djalit të tij në Facebook,  ka shkruar ai sipër fotografisë së publikuar.

Në fotografi Adelina duket me të vërtetë e freskët dhe nuk e ka humbur aspak bukurinë që e kishte gjithmonë./21Media