Adelina Ismajli shpërfaq simpatinë ndaj një figure politike në LDK

4 muaj më parë

Adelina Ismajli shpërfaq simpatinë ndaj një figure politike në LDK

Adelina Ismajli ka vazhduar me përkrahjen e saj për anëtaren e LDK-së Vjosa Osmani.

Këngëtarja e njohur e ka cilësuar Osmanin se “gruan më të sinqertë dhe më të dashur në politikë”, në një fotografi të postuar me të pas një takimi ‘të këndshëm’ që ato kanë pasur.

Adelina vazhdimisht ka marrë pjesë nëpër tubimet zgjedhore të LDK-së.

Ajo ka patur një simpati të veçantë për ish-presidentin, Ibrahim Rugova./AktivPress/