20 telefonat më të mirë në botë

3 vite më parë

20 telefonat më të mirë në botë

Çdo vitë konferenca më e madhe e teknologjisë, Mobile World Congress ka sjellur për ne telefona të ri.

Në pamje të parë mund të duken të gjithë njësoj dhe shumë prej tyre operojnë me të njëjtin sistem dhe kanë të njëjtat parametra në brendësi, por telefonat inteligjentë ndryshojnë shumë nga njëri-tjetri, pavarësisht sa të ngjashëm na duken ne.

Bussines Insider ka renditur 20 telefonat më të mirë në botë./Aktivpress

20. BlackBerry Classic

19. BlackBerry Priv

18. Moto G4

17. LG G5

16. Samsung Galaxy Note 5

15. ZTE Axon 7

14. LG V20

13. HTC 10

12. Moto Z

11. Huawei Mate 9

10. OnePlus 3T

9. iPhone SE

8. iPhone 6S

7. iPhone 6S Plus

6. Samsung Galaxy S7

5. Samsung Galaxy S7 Edge

4. iPhone 7

3. iPhone 7 Plus

2. Google Pixel XL

1. Google Pixel