Rita Ora prezanton koleksionin e ri të të brendshmeve

12 muaj më parë

Rita Ora prezanton koleksionin e ri të të brendshmeve

Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Rita Ora vazhdon të jetë imazh i markës së njohur të të brendshmeve ‘Tezenis’.

Ajo ka prezantuar koleksionin e ri, ku në sfond shfaqen projektet e fundit muzikore që ka sjellë në treg.

“Shumë e emocionuar që kam arritur të përfshij punën time në muzikë me familjen e Tezenis,” – shkruajti ajo në një postim në Instagram.

26-vjeçarja ka marrë shumë komente pozitive nga ndjekësit e saj, ndërsa shfaqet shumë provokuese me të brendshme të zeza dhe taka ngjyrë metali.