Motrat Dreshaj në zi, ju vdes një anëtar i familjës

11 muaj më parë

Motrat Dreshaj në zi, ju vdes një anëtar i familjës

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare sot ka humbur një person shumë të rëndësishëm.

Gjyshja e saj sot ka ndërruar jetë duke e lënë Afërditën dhe gjithë familjen të pikëlluar për humbjen e saj.

Këtë e ka bërë të ditur vet Afërdita përmes një postimi në llogarinë e saj në “Facebook” ku ka njoftuar për humbjen e gjyshes dhe ka shprehur pikëllimin e saj, shkruan Indeksonline.

“Gjyshja ime, e shtrenjta ime, e forta, zemra ma e madhe… me le… me ike.. u prehsh ne paqe” ka shkurar Afërdita.