Karikatura e ditës

3 muaj më parë

Karikatura e ditës

Cristiano Ronaldo dhe Zinedine Zidane janë personazhe kryesore të karikaturës së ditës

Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës të pikturuar nga Omar Momani, ku personazhe janë Cristiano Ronaldo dhe Zinedine Zidane.

Për dallim nga sezoni i kaluar ku ishin në maje të futbollit botëror, këtë sezon Ronaldo duket se po e braktis trajnerin Zidane, i cili vazhdon të ketë besim në portugezin që ka shënuar vetëm 4 gola në 14 ndeshje. /Express/