Ja çfarë i tha Shawn Mendes Rita Orës pasi doli me peshqir në skenë (Foto)

11 muaj më parë

Ja çfarë i tha Shawn Mendes Rita Orës pasi doli me peshqir në skenë (Foto)

Rita Ora ishte kryetema e sivjetme e ndarjes së çmimeve MTV EMAs.

Kjo jo vetëm për faktin se ishte prezantuese dhe intereptuese, por edhe për shkak të paraqitjes skenike, shkruan AktivPress.

Ora kishte dalë në skenë me peshqir në kokë dhe veshje dushi, por që paraqitja e saj nuk shkoi pa komente edhe nga kolegët e saj.

Këngëtari kanadez Shawn Mendes, i cili ishte edhe fituesi më i madhi këtij eventi e ka pyetur Orën se a është në dijeni se si ka dalë në skenë.

Rita ishte përgjigjur se po, por edhe se kishte shumë diamante si aksesorë bashkë me veshjen./AktivPress